نوشته شده توسط : ali

 


greencard-pro.ir   varshahid.ir   fllowers313.ir         polyethylenes.ir     boran-barzan.ir        chemaztapeh.ir

*************************************************************************

mersada.ir
 
 
****************************************************************
 

 

*********************************************************************


:: بازدید از این مطلب : 18
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 31 شهريور 1397 | نظرات ()
نوشته شده توسط : ali

بر اساس قانون تجارت در عمان ( فرمان سلطنتی 90/55 )، ملت های خارجی مجوز شرکت در فعالیت های بازرگانی عمان قبل از اخذ مجوز تجارت مطابق با قانون تجارت ( طبق ماده 24 ) را ندارند. بنابر ماده 25 قانون تجارت مجوز تاسیس شعب یا ثبت شرکت در عمان در فعالیت های بازرگانی، به جز از طریق نماینده عمانی کسی که در عمان سمت بازرگان دارد و یا با قانون تجارت در عمان آشنایی دارد امکان پذیر نمی باشد.از آن جایی که تبادلات سیاسی، تجاری، فرهنگی و اجتماعی ایران و عمان از موقعیت منحصربفردی برخوردار است، زمینه‎های بسیاری برای ایرانیان علاقه‏مند به سرمایه گذاری در کشور عمان فراهم شده است.ثبت شرکت در عمان با مالکیت ایرانی یکی از این فرصت های طلایی است که منافع زیادی را برای ایرانیان به همراه خواهد داشت.

ثبت شرکت در عمان با مشارکت طرف عمانی:

برای ثبت شرکت در عمان به این روش طرف ایرانی ۷۰% و طرف عمانی ۳۰% از سهام شرکت را دارا می‌باشند که این درصد تنها به دلیل وجود قوانین ثبت شرکت در عمان مطرح شده است، اما طرف عمانی طبق قراردادی که با طرف ایرانی منعقد می‎کند هیچ حق دخالتی در مدیریت و سود شرکت نخواهد داشت و تنها به دریافت مبلغی به صورت جزئی (توافقی) سالیانه اکتفا می نماید. انجام مراحل ثبت شرکت و اخذ اقامت در این روش در مدت 45 روز کاری انجام می شود.

ثبت شرکت در عمان در مناطق آزاد:

ثبت شرکت در مناطق آزاد عمان  به صورت مالکیت ۱۰۰% طرف ایرانی است. و نیازی به طرف عمانی نیست. نکته‌ی مهم در مورد ثبت شرکت در مناطق آزاد عمان، ارائه‎ پروپوزال قوی به هیات تصمیم گیر آن مناطق می باشد که در صورت تایید، نسبت به ثبت شرکت در مناطق آزاد عمان اقدام می شود.

قانون ثبت شرکت در عمان:

هر کشوری یک سری قوانین و مقررات ویژه را برای ثبت شرکت دارا می باشد که افراد متقاضی باید تمامی این قوانین را رعایت نمایند. افرادی که قصد ثبت شرکت در عمان را دارند بهتر است بدانند که اولا شرکت باید توسط شخص حقیقی به ثبت برسد ثانیا این شرکت باید در عمان تنظیم و به ثبت رسیده باشد تا بتوانند فعالیت اقتصادی خود را آغاز نمایند. همچنین اگر شخصی که قصد ثبت شرکت در عمان را دارد شخص حقوقی باشد در صورتی که در ایران شرکتی را دارا باشد باید مدارک مربوط به شرکت را ارائه نماید تا بتواند شرکت مورد نظر را به ثبت برساند.

 

نکته بسیاری مهمی که وجود دارد این است که برای ثبت شرکت در عمان شخص ایرانی باید ۷۰% و شخص عمانی باید ۳۰% از سهام شرکت را دارا باشد تا بتوانند فعالیت اقتصادی خود را آغاز نمایند اما نکته بسیار مهمتر این است که شخص عمانی حق هیچگونه دخالتی در مدیریت شرکت و سود آن را نخواهد شد و انجام این پروسه فقط به دلیل رعایت کردن قوانین عمان می باشد اما فرد عمانی مطابق با قراردادی که منعقد می شود می تواند مبلغی را به صورت ماهیانه دریافت نماید و در سایر مسائل شرکت حق دخالت ندارد.

مراحل ثبت شرکت در عمان:

۱. سپرده سرمایه شرکت در بانک

۲. به ثبت رساندن شرکت در اداره ثبت شرکت ها

۳. معرفی شرکت به اداره مالیات

۴. ثبت نام کارمندان شرکت در اداره تامین اجتماعی

مزیت های ثبت شرکت در عمان:

۱. دارا بودن دسترسی آسان و راحت به مناطق خلیج فارس، اروپا، آفریقا و آسیا

۲. نیاز به نیروی کار جوان

۳. دارا بودن ثبات اقتصادی

۴. بازگشت سرمایه و سود به فرد متقاضی

۵. دارا بودن تجارت آزاد

۶. پرداخت کمترین مالیات بر درآمد شخص و گاها بدون مالیات

۷. استقبال از سرمایه گذار خارجی

 

 

 

سرمایه گذاری مشترک در عمان:

سرمایه گذاری های مشترک تحت نظارت شرکت های بازرگانی فعالیت می کنند . سرمایه گذاری های مشترک توسط افراد حقوقدان و تحت نظارت قانون سرمایه گذاری انجام می شوند. توافق نامه سرمایه گذاری های مشترک به صورت محرمانه می باشند و در معرض عموم قرار نمی گیرند .بنابراین شرکای عمانی میبایست حداقل 51 در صد از مالکیت جهت سرمایه گذاری مشترک را در اختیار داشته باشند.

اگر سرمایه گذاری های مشترک، برای انجام فعالیت های تجاری توسط شخص سومی صورت گیرد، موضوع معامله برای شرکت های AL-Tadamon و یا شراکت کلی در شرکت های AL-Tadamon تحت شرایط خاصی خواهد بود .ناگفته نماند که عملکرد شرکت های Tadamon شباهت بسیاری با شراکت در سیستم قوانین مشترک حقوقی نیز دارد.:: بازدید از این مطلب : 16
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 31 شهريور 1397 | نظرات ()
نوشته شده توسط : ali

رشد اقتصادی کشور سوئد بعد از جنگ جهانی دوم پیشرفت چشمگیری به خود گرفت. درآمد این کشور از طریق صادرات محصولات صنعتی فراهم می شود. در سوئد قانون تساوی انسان ها از نظر درآمد بسیار مورد توجه قرار می گیرد و به همین دلیل است که تعداد افراد فقیر یا کم درآمد در سوئد بسیار پایین گزارش شده است. از دلایل رشد جمعیت این کشور هم می‌ توان به مهاجر پذیر بودن آن در طول تاریخ اشاره کرد. قبل از ورود به کشور سوئد به منظور سرمایه گذاری و ثبت شرکت در سوئد، شما باید با راهکار ها و مراحل ثبت شرکت در سوئد آشنایی کامل پیدا کرده و با اطلاعات کامل نسبت به ثبت شرکت در سوئد اقدام کنید.

انواع شرکت ها برای ثبت شرکت در سوئد:

1.شرکت انحصاری

2.شرکت تعاونی

3.شرکت تعاونی با مسئولیت محدود

4.شرکت با مسئولیت محدود

5.موسسه اقتصادی

مزایای ثبت شرکت در سوئد:

1.مالکیت ۱۰۰% (بدون نیاز به شریک محلی)

2.دسترسی به بازار اروپا

3.امکان درخواست اقامت دائم بعداز ۳ سال

4.امکان درخواست پاسپورت ۵ سال پس از دریافت اقامت دائم

5.امکان دریافت آسان ویزا برای تمامی نقاط دنیا

6.مجوز اقامت شنگن (برای تمام اعضای خانواده)

7.افتتاح حساب شرکتی و شخصی

8.مبادلات بانکی آن لاین، کارت های اعتباری، تسهیلات و خطوط اعتباری

9.قوانین تجاری و گمرکی آزاد در داخل اتحادیه اروپا

10.استفاده از برند اروپائی

11.انجام تمامی مراحل طی ۶ ماه

12.هزینه های پائین راهبری و اداره شرکت

فرایند و مراحل ثبت شرکت در سوئد:

بنیانگذاران شرکت های سوئدی می بایست اسمی را جهت ثبت شرکت در سوئد برای دفاتر خود قبل از انجام مراحل پیچیده ثبت شرکت انتخاب نمایند. اگر اسم در نظر گرفته شده خاص باشد، بنیانگذار می بایست این فرایند را با افتتاح یک حساب بانکی با حداقل سپرده سرمایه قبل از ثبت کشور به انجام برساند.

بعد از این که تمامی مراحل ذکر شده در بالا انجام گرفت و پیش نویس اساسنامه تهیه شد، کارآفرینان قادر به فرایند ثبت شرکت در دفاتر ثبت شرکت سوئد خواهند بود که پس از آن گواهی تحت عنوان ” ثبت شرکت ”  به آنان اعطا می گردد. فرایند ثبت شرکت می تواند از طریق خود شخص یا به صورت آنلاین در دفاتر ثبت شرکت سوئد انجام گیرد.

بعد از صدور گواهی ثبت شرکت ، بیانیه ای به دلیل راه اندازی شرکت جدید توسط دفاتر روزنامه ای سوئد منتشر می گردد. ثبت مالیات به صورت آنلاین یا توسط مقامات مالیاتی صورت می گیرد و قبل از آگاهی مقامات مالیاتی سوئد در مورد شرکت تازه تاسیس کم تر از دو ماه میبایست انجام گیرد. امورات مربوط به اخذ ویزای سرمایه گذاری سوئد از طریق سفارت سوئد انجام می شود و مستلزم ارائه مدارک و مستندات از طرف متقاضی است، موسسه حقوقی توسعه گران مهر شیراز می تواند در مرحله اخذ ویزا نیز به متقاضیان کمک و راهنمایی کند.

شرایط لازم برای ثبت شرکت در سوئد :

1.متقاضی باید حداقل ۵۰% از سهام شرکت را دارا باشد.

2.داشتن تجربه شخصی درمورد راه اندازی شغلی الزامی می باشد.

3.اعتبار گذرنامه نباید کمترازطول مدت درخواست باشد.

4.متقاضی باید طرح توجیهی را به اداره مهاجرت سوئد ارائه دهند.

5.داشتن پول کافی برای تأمین خود و خانواده برای مدت دو سال.

    آشنایی با زبان انگلیسی و یا سوئدی.

مدارک مورد نیاز ثبت شرکت در سوئد :

1.مصاحبه در سفارت و انگشت نگاری.

    ارائه مدارک رسمی شرکت (در صورتی که متقاضی دارای شرکت باشد)

3.پرینت سه ماهه بانکی.

4.گواهی اشتغال به کار.

5.اصل سند مالکیت.

    نامه مبنی برهدف و برنامه های متقاضی ثبت شرکت.

7.فتوکپی واسکن پاسپورت افراد تحت تکفل.

8.ترجمه گواهی سوء پیشینه فرد.

    دو قطعه عکس رنگی.

بررسی اقتصاد سوئد:

اقتصاد سوئد یکی از برترین اقتصاد ها در اروپا می باشد. تجارت های خارجی نقش بسیار مهمی در اقتصاد این کشور ایفا می کنند. کشور آلمان به عنوان شریک اصلی سوئد در نظر گرفته شده است. کشور هایی مانند : هلند ، لوکزامبورگ و انگلستان از اصلی ترین سرمایه گذاران در سوئد محسوب می شوند.

کشور سوئد ، 2 در صد از کل سهام اروپا را به خود اختصاص داده است. سرمایه گذاران خارجی که نسبت به تاسیس شرکت در سوئد اقدام می کنند در واقع کمک بسیاری به تولید ناخالص داخلی ( تقریبا یک سوم از کل تولید ناخالص داخلی) کشور می کنند. بانک جهانی، کشور سوئد را به عنوان سومین کشور از نظر برقراری ارتباط دوستانه با بازار های بین المللی می داند.

احداث جنگل ، صنایع آهن ، فولاد ، ظرافت تجهیزات ، معادن ، کشاورزی و دیگر وسایل ، از جمله موارد بسیار مهمی هستند که موجب رشد اقتصاد سوئد شده اند. اگرچه بسیاری از سرمایه گذاران خارجی، شرکت های خود را در بخش های داروسازی و مواد شیمیایی سوئد تاسیس می کنند. ناگفته نماند که بسیاری از کشور های اروپایی تمایل به افزایش میزان سرمایه گذاری در سوئد دارند که در این دوره ایالت متحده میزان سرمایه گذاری خود در سوئد را کاهش می دهد.:: بازدید از این مطلب : 15
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 31 شهريور 1397 | نظرات ()
نوشته شده توسط : aliکنترل پروژه و مدیریت پیمان و عقد قرارداد با سازمانها و شرکت ها،نهاد ها و اشخاص حقیقی و حقوقی و شرکت در مناقصات و مزایدات دولتی و غیر دولتی ،فعالیت در زمینه ی نفت و گاز ،پتروشیمی ،پالایشگاه، فولاد،سیمان،خودروسازی،آب و فاضلاب و صنایع وابسته،خرید و اجرای به طور تخصصی در زمینه ی برق و کنترل و الکترونیک قدرت،سیستمهای مخابراتی،ابزار دقیق مکانیک،فرایند و مهندسی سازه از تولید و انتقال و توزیع ،انجام پیمانکاری پروژه در زمینه ی مشاوره مدیریت انرژی در کارخانه ها،ساختمانها،برجها و هتلها،ارایه خدمات مشاوره مدیریتی در مراحل  طراحی مقدماتی و تفضیلی ،خرید و فروش کلیه کالاهای مجاز بازرگانی و صادرات و واردات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی:: بازدید از این مطلب : 21
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 20 شهريور 1397 | نظرات ()
نوشته شده توسط : ali

ارائه خدمات توانمندساز و توسعه دهنده کسب وکارهای نوآور و نوپا در قالب ایجاد و مدیریت شتاب دهنده کسب و کارها ، انجام مشاوره، بازاریابی غیرشبکه‌ای و غیرهرمی، ارائه زیرساخت‌های فنی، حقوقی و بازرگانی، مشارکت، مدیریت، خرید و فروش، صادرات و واردات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی، شرکت در مناقصات و مزایدات، عقد قرارداد با اشخاص حقیقی و حقوقی داخلی و خارجی، اخذ وام و تسهیلات ریالی و ارزی از کلیه بانک های دولتی و خصوصی و موسسات مالی و اعتباری داخلی و خارجی، اخذ و اعطای نمایندگی از شرکت ها و موسسات داخلی و خارجی، مشارکت و شرکت در نمایشگاه های بین المللی تخصصی و غیرتخصصی داخل و خارج کشور.:: بازدید از این مطلب : 19
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 20 شهريور 1397 | نظرات ()
نوشته شده توسط : ali

 

دامنه ها
 

adakit.ir

almasshoping.ir     aliabad-samacollege.ir    persianissimo.ir       rashtcemetery.ir    kafetakhfif.ir          axnew.ir

iranmicronet.ir    astaraonline.ir    atenas.ir    ghorvehtvto.ir     concrete-day.ir


greencard-pro.ir   varshahid.ir   fllowers313.ir         polyethylenes.ir     boran-barzan.ir        chemaztapeh.ir

*************************************************************************

mersada.ir
 
 
****************************************************************
 
***********************************************************************
 
 
      
 
*********************************************************************
 
*************************************************************************
***********************************************************************

 asrejavanan.ir  buyshimmer.ir femalehours.ir arbbatarh.ir buy-best.ir

 ******************************************************************

bahalbaxx.ir  iranwebbase.ir pnn24.ir rao-co.ir   sisx.ir

*******************************************************************

adote.ir asnafkaraj.ir b8b.ir gorganblog.ir buyslim-patch.ir downloadmovies.ir e-fakhteh-a.ir
 
**********************************************************************
 Ansar83.ir  lovelykids.ir  mazinet.ir   galaxy-kids.ir  gilanjobs.ir   b-gharargah.ir
Bia2prozhe.ir  newsresan.ir     Yeganehcloob.ir  zibar.ir  Castledl.ir ddfsb.ir  Deckcha.ir:: بازدید از این مطلب : 19
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 14 شهريور 1397 | نظرات ()
نوشته شده توسط : ali

 

دامنه ها
 

adakit.ir

almasshoping.ir     aliabad-samacollege.ir    persianissimo.ir       rashtcemetery.ir    kafetakhfif.ir          axnew.ir

iranmicronet.ir    astaraonline.ir    atenas.ir    ghorvehtvto.ir     concrete-day.ir


greencard-pro.ir   varshahid.ir   fllowers313.ir         polyethylenes.ir     boran-barzan.ir        chemaztapeh.ir

*************************************************************************

mersada.ir
 
 
****************************************************************
 
***********************************************************************
 
 
      
 
*********************************************************************
 
*************************************************************************
***********************************************************************

 asrejavanan.ir  buyshimmer.ir femalehours.ir arbbatarh.ir buy-best.ir

 ******************************************************************

bahalbaxx.ir  iranwebbase.ir pnn24.ir rao-co.ir   sisx.ir

*******************************************************************

adote.ir asnafkaraj.ir b8b.ir gorganblog.ir buyslim-patch.ir downloadmovies.ir e-fakhteh-a.ir
 
**********************************************************************
 Ansar83.ir  lovelykids.ir  mazinet.ir   galaxy-kids.ir  gilanjobs.ir   b-gharargah.ir
Bia2prozhe.ir  newsresan.ir     Yeganehcloob.ir  zibar.ir  Castledl.ir ddfsb.ir  Deckcha.ir:: بازدید از این مطلب : 24
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 14 شهريور 1397 | نظرات ()
نوشته شده توسط : ali

 

دامنه ها
 

adakit.ir

almasshoping.ir     aliabad-samacollege.ir    persianissimo.ir       rashtcemetery.ir    kafetakhfif.ir          axnew.ir

iranmicronet.ir    astaraonline.ir    atenas.ir    ghorvehtvto.ir     concrete-day.ir


greencard-pro.ir   varshahid.ir   fllowers313.ir         polyethylenes.ir     boran-barzan.ir        chemaztapeh.ir

*************************************************************************

mersada.ir
 
 
****************************************************************
 
***********************************************************************
 
 
      
 
*********************************************************************
 
*************************************************************************
***********************************************************************

 asrejavanan.ir  buyshimmer.ir femalehours.ir arbbatarh.ir buy-best.ir

 ******************************************************************

bahalbaxx.ir  iranwebbase.ir pnn24.ir rao-co.ir   sisx.ir

*******************************************************************

adote.ir asnafkaraj.ir b8b.ir gorganblog.ir buyslim-patch.ir downloadmovies.ir e-fakhteh-a.ir
 
**********************************************************************
 Ansar83.ir  lovelykids.ir  mazinet.ir   galaxy-kids.ir  gilanjobs.ir   b-gharargah.ir
Bia2prozhe.ir  newsresan.ir     Yeganehcloob.ir  zibar.ir  Castledl.ir ddfsb.ir  Deckcha.ir:: بازدید از این مطلب : 30
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 14 شهريور 1397 | نظرات ()
نوشته شده توسط : ali

 

دامنه ها
 

adakit.ir

almasshoping.ir     aliabad-samacollege.ir    persianissimo.ir       rashtcemetery.ir    kafetakhfif.ir          axnew.ir

iranmicronet.ir    astaraonline.ir    atenas.ir    ghorvehtvto.ir     concrete-day.ir


greencard-pro.ir   varshahid.ir   fllowers313.ir         polyethylenes.ir     boran-barzan.ir        chemaztapeh.ir

*************************************************************************

mersada.ir
 
 
****************************************************************
 
***********************************************************************
 
 
      
 
*********************************************************************
 
*************************************************************************
***********************************************************************

 asrejavanan.ir  buyshimmer.ir femalehours.ir arbbatarh.ir buy-best.ir

 ******************************************************************

bahalbaxx.ir  iranwebbase.ir pnn24.ir rao-co.ir   sisx.ir

*******************************************************************

adote.ir asnafkaraj.ir b8b.ir gorganblog.ir buyslim-patch.ir downloadmovies.ir e-fakhteh-a.ir
 
**********************************************************************
 Ansar83.ir  lovelykids.ir  mazinet.ir   galaxy-kids.ir  gilanjobs.ir   b-gharargah.ir
Bia2prozhe.ir  newsresan.ir     Yeganehcloob.ir  zibar.ir  Castledl.ir ddfsb.ir  Deckcha.ir:: بازدید از این مطلب : 30
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 14 شهريور 1397 | نظرات ()
نوشته شده توسط : ali

 

دامنه ها
 

adakit.ir

almasshoping.ir     aliabad-samacollege.ir    persianissimo.ir       rashtcemetery.ir    kafetakhfif.ir          axnew.ir

iranmicronet.ir    astaraonline.ir    atenas.ir    ghorvehtvto.ir     concrete-day.ir


greencard-pro.ir   varshahid.ir   fllowers313.ir         polyethylenes.ir     boran-barzan.ir        chemaztapeh.ir

*************************************************************************

mersada.ir
 
 
****************************************************************
 
***********************************************************************
 
 
      
 
*********************************************************************
 
*************************************************************************
***********************************************************************

 asrejavanan.ir  buyshimmer.ir femalehours.ir arbbatarh.ir buy-best.ir

 ******************************************************************

bahalbaxx.ir  iranwebbase.ir pnn24.ir rao-co.ir   sisx.ir

*******************************************************************

adote.ir asnafkaraj.ir b8b.ir gorganblog.ir buyslim-patch.ir downloadmovies.ir e-fakhteh-a.ir
 
**********************************************************************
 Ansar83.ir  lovelykids.ir  mazinet.ir   galaxy-kids.ir  gilanjobs.ir   b-gharargah.ir
Bia2prozhe.ir  newsresan.ir     Yeganehcloob.ir  zibar.ir  Castledl.ir ddfsb.ir  Deckcha.ir:: بازدید از این مطلب : 31
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 14 شهريور 1397 | نظرات ()